לימודי איפור ערב

 

לימודי איפור ערב משולבים בלימודי איפור מקצועי במכללת JJ  קוסמטיקס. בלימודי איפור ערב נלמדות טכניקות איפור שונות למטרת איפור הלקוחות לאירועי ערב או בילוי.

איפור נשים הינו נושא חשוב בעולם הקוסמטיקה והיופי. רוב הנשים היוצאות לבילוי בשעות הערב נוטות להתאפר. ישנן נשים אשר לא יודעות להתאפר ולשם כך פונות למאפרת מקצועית. בנוסף, נשים אשר אין להם זמן, או נשים אשר ביכולתן הכלכלית להתפנק ולהזמין מאפרת מקצועית. האיפור יכול להתבצע בבית הלקוחה או בקליניקה של הקוסמטיקאית או המאפרת. שילוב איפור ערב עם תחומי הקוסמטיקה בקליניקה שלך יכול להניב עבודה רבה.  

על מנת לדעת לאפר דרושות יכולות יצירתיות, טאץ' אומנותי ויכולת התאמת צבעים לפני המאופרת. טכניקות איפור רבות ושיטות מריחה ומשיכת מכחול, מברשת או צללית הם חלק מהנלמד בקורס איפור ערב. ישנן השלכות והשפעות רבות על מראה המאופרת כאשר מאפרים בצורה מקצועית או לא מקצועית. כל מאפרת רוצה שהמאופרת שלה תצא יפה וקורנת ומרוצה, על כן חשוב לעשות תיאום ציפיות לפני תחילת האיפור ולעיתים אף איפור נסיון. תלוי בעלות האיפור שאתן לוקחות והזמן אותו אתן רוצות להקדיש.  

לימודי איפור ערב מתקיימים בכיתות המכללה, מיטב מאפרות המכללה מעבירות את הקורס. באמצעות חומר לימודי תיאורטי וחומר לימודי מעשי נעניק לכן את כל הדרכים להפוך למאפרות מקצועיות.

כל הפרטים אודות קורס איפור מקצועי ולימודי איפור ערב מחכים לך כאן!