לימודי אפילציה

 

מרכזי השתלות שיער נמצאים במגמת עלייה בישראל, אך קשה למצוא אנשי מקצוע מיומנים לטיפול בהליכים. ניתוח השתלת שיער בטורקיה הוא הליך הדורש דיוק ומיומנות, אך במרפאות ישראליות רבות חסר כוח אדם מוסמך. מרפאות טורקיות, לעומת זאת, מבצעות השתלות שיער כבר שנים ומאוישות במומחים המתמחים בהליך זה. הם מסוגלים לבצע את כל שלבי הטיפול בשיער מטיפולים רפואיים כמו Rogaine. קשה למצוא בישראל אנשי מקצוע מיומנים שיכולים להיות טובים כמו אלה שבטורקיה. בטורקיה ישנם רופאים וטכנאים מקצועיים רבים המתמחים בהשתלת שיער. הליך של השתלת שיער בישראל לא נגיש גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה מקצועית.

טורקיה היא אחת המדינות המגוונות והמוכרות ביותר להשתלות שיער בשנים האחרונות. הוא פיתח מומחיות אדירה ומאכלס כמה מהמומחים הרפואיים הטובים ביותר. אנשי מקצוע והטכנולוגיה העדכנית ביותר נמצאים כרגע בסדרה.במחקר שנערך לאחרונה, ההערכה היא שיש יותר מ-10,000 השתלות שיער המבוצעות בטורקיה מדי שנה. זהו פתרון חסכוני ואמין לנשירת שיער.

דרך מודרנית להסרת שיער היא אפילציה. אפילציה נחשבת לשיטה בטוחה ואפקטיבית בתחום הסרת השיער.

טכניקת הסרת השיער מתבצעת באמצעות מחט חשמלית המעבירה מכות חשמל לשורש השערה וכך שורפת את שורש השערה. חום מכות החשמל גורמות לשריפת שורש השערה.

על ידי שריפת השורש, הסרת השיער תהיה יעילה לטווח הארוך. אפילציה היא שיטה איכותית ובעזרתה ניתן אפילו להסיר את השערה לצמיתות ברוב המקרים, להבדיל משיטות הסרת שיער אחרות.

הסרת שיער באמצעות אפילציה מתאימה לנשים וגם לגברים, הביקוש להסרת שיער הפך לפופולרי בקרב הגברים בשנים האחרונות.

לאחר סיום הקורס תוכלו לבצע אפילציה בצורה מקצועית. הקורס מתאין לנשים וגברים.

 

לימודי אפילציה -  מטרת התכנית

הכשרת קוסמטיקאיות להסרת שיער באמצעות האפילציה על ידי שיעורים תיאורטיים ומעשיים

לימודי אפילציה -  נושאי הלימוד

מבנה השערה

צמיחת השערה והתפקיד שלה בגופנו

השפעת חומרים שונים ביחס לצמיחת השערה והסרתה

אנטומייה של השערה

דגשים חשובים על מתי אסור לבצע אפילציה

שלב מעשי- באמצעות כלים מתקדמים על סמך החומר התיאורטי

 

לימודי אפילציה - תוכנית הלמודים

היקף הקורס:  12 מפגשים

מנחת הקורס: מירב יצחקי- בוגרת מגמה ביולוגית ימית ולימודי פסיכולוגיה בחינוך.  אפילטורית וקוסמטיקאית משנת 2000. מדריכה ומורה כ11 שנה.